ÜDH “14 Mart Tıp Bayramı”nı kutladı
EDS`de son düzenlemeler yapılıyor
Yaşlı Adam Yol Kenarında Ölü Bulundu
Ordu`da Trafik Kazası: 1 Yaralı
Sağlık
18-01-2012 / 19:40
Sağlığına kavuştu
1Yıldır Mesane (idrar kesesi)Tümörü Rahatsızlığı çeken Sevim Teyze Özel Ünye Çakıretepe Hastanesinde geçirdiği başarı operasyon ile Eski Sağlığına Kavuştu.

 

İdrarda yanma şikayeti ile hastanemize başvuran ve Üroloji Hekimimiz Op. Dr. Taner DEMİR tarafından yapılan tetkikler sonucunda mesane(idrar kesesi) tümörü teşhisi konan Sevim SEZER Op. Dr. Taner Demir tarafından yapılan Mesane Tümörü ameliyatı ile tekrar sağlığına kavuştu.
Sevim SEZER yaklaşık bir yıldır rahatsızlık çektiğini ve bir çok defa doktorlara başvurup çare aradığını belirtti.
Sadece ilaç tedavisi alması sonucunda 1 yıl zaman kaybettiğini ve tedavisini olamadığı için de ağrılarının bir hayli arttığını belirten Sevim SEZER son olarak Özel Ünye Çakırtepe Hastanesine başvurduğunu belirtti.
Sevim SEZER ‘Özel Ünye Çakırtepe Hastanesinde geçirdiğim başarılı operasyon ile tekrar sağlığıma kavuştum. Doktorum Taner DEMİRE, Hastane Yönetimine ve çalışanlarına teşekkür ediyorum.’ şeklinde konuştu.
Özel Ünye Çakırtepe Hastanesi Üroloji Hekimi Op. Dr. Taner DEMİR ise bu tür rahatsızlıkların erken teşhis ile tedavilerinin mümkün olduğunu, özellikle idrarda yanma, idrarda kanama gibi belirtileri olanların gecikmeden en yakın sağlık kuruluşuna başvurup teşhis ve tedavilerine başlamaları gerektiğini vurguladı. Taner DEMİR, hastalıklardan değil geç kalmaktan korkulması gerektiğinin de altını çizdi.

Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
    Bu Yazı İçin Henüz Yorum Yapılmamış
Bugünkü Gazete Manşetleri
Link Bankası
Hava Durumu