ÜDH “14 Mart Tıp Bayramı”nı kutladı
EDS`de son düzenlemeler yapılıyor
Yaşlı Adam Yol Kenarında Ölü Bulundu
Ordu`da Trafik Kazası: 1 Yaralı
Sağlık
10-11-2013 / 20:35
Özel Ünye Çakırtepe Hastanesinden başarılı mide ameliyatı
Çakırtepe Hastanesi gerçekleştirdiği başarılı operasyonlarla adından söz ettirmeye devam ediyor.

Mide şikayetinden dolayı Hastaneye başvuran hastaya  ince bağırsaktan yapay mide yapılarak hastanın tekrar sağlığına kavuşmasını sağlayan Özel Ünye Çakırtepe Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Akın ŞİRE, yaptığı operasyonla hem hastanın tekrar sağlığına kavuşmasını sağladı hem de başarılarıyla adından söz ettiren  Çakırtepe Hastanesinin bölgedeki başarısına bir yenisini daha eklemiş oldu.

Uzun zamandır mide şikayeti çeken hasta Mustafa ARİYEL bir çok sağlık merkezine başvurmuş ancak  kesin tanısı konulamamıştı.  Son olarak Özel Ünye Çakırtepe Hastanesi Genel Cerrahi Polikliniğine başvuran Mustafa ARİYEL hastanenin Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Akın ŞİRE tarafından yapılan muayene ve hastane de yapılan ileri tanı tetkikleri sonucunda  hastanın tanısı konuldu.

Çakırtepe Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Akın ŞİRE tarafından ameliyat edilmesi kararlaştırılan hastaya cerrahi müdahale yapıldı ve hastanın tüm midesi alınarak ince bağırsaktan yapay mide yapıldı. Operasyonu gerçekleştiren Op. Dr. Akın ŞİRE hastanın genel durumunun gayet iyi olduğunu belirtirken yaklaşık 1 hafta içinde sağlığına kavuşmuş olarak taburcu edileceğini  açıkladı.

Hasta ve hasta  yakınları Op. Dr. Akın ŞİRE’nin göstermiş olduğu ilgi ve gerçekleştirdiği başarılı operasyondan dolayı teşekkür ederken; bu imkanı sağlayan hastane yönetimini de tebrik etti.

 

 

Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
    Bu Yazı İçin Henüz Yorum Yapılmamış
Bugünkü Gazete Manşetleri
Link Bankası
Hava Durumu