Memur-Sen`den Zeytin Dalı Harekatı`na Destek
3 İlçede Binalar Artık Tek Renk
Ordu`dan Mehmetçiğe Kavrulmuş Fındık
Ünye Küçük Sanayi esnafı, kentsel dönüşüm mağduru!
Medya
17-04-2012 / 17:52
Ünye Belediyesi Tanıtım Fuarına Hareket Etti
Ünye Belediye Başkanı Ahmet Arpacıoğlu, 19-22 Nisan tarihlerinde İstanbul Feshane`de, 26-29 Nisan tarihlerinde Ankara`da yapılacak olan Ordu Tanıtım Günleri`ne Ünyelileri ve Orduluları davet etti.

Ünye’nin turizmde hak ettiği yere gelebilmesi için bütün gayretleriyle çalıştıklarını söyleyen Arpacıoğlu, “Bütün dostlarımızı Ordu Tanıtım Güneri’ne bekliyorum” dedi.

Arpacıoğlu, ilçemizin turizmden daha fazla pay alabilmesi adına fuarlara ve etkinliklere katıldıklarını söyledi. Ünye Belediyesi olarak şehirle birlikte hareket ettiklerini belirten Arpacıoğlu, ‘’Ünye Kaymakamlığımızı, sivil toplum kuruluşlarımız, esnaflarımız, ilgili kurum ve kuruluşlarımızla organize ederek gerçekleştirdik. Bu yıl da 19-22 Nisan’da İstanbul Feshane’de ve 26-29 Nisan’da Ankara’da Ordu Tanıtım Günlerine katılıyoruz’’ dedi.
 
 
Ünye’nin Ordu’daki konumunun önemli olduğunu belirten Arpacıoğlu, şunları söyledi:
 
‘’Ünye’deki el emeği göz nuru olan işçiliklerimiz, yemek kültürümüzün dışında ilçemizi tanıtacak cdler, tanıtım broşürleri gibi birçok materyallerle ilçemizin tanıtımını gerçekleştirmeye çalışacağız. Fuarlarda Ordu bölgesini tanıtmak adına Ünye’mizin Ordu’daki konumu çok önemlidir. Ünye’mizin tanıtımını ortaya koymak adına İstanbul ve Ankara’da dostlarımızla birlikte olacağız. Bütün dostlarımızı İstanbul Feshane’de ve Ankara’da Ordu Tanıtım Günleri’ne bekliyorum.”
 

Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
    Bu Yazı İçin Henüz Yorum Yapılmamış
Bugünkü Gazete Manşetleri
Link Bankası
Hava Durumu