Fındığa TSK Dopingi
Ordu-Milli Piyango Talihlisi Sır Oldu
Fatso`dan `Kütüphanesiz Köy Okulu Kalmasın Projesi`
İttifakta Ünyeli Aksu`da yer aldı
Medya
06-05-2012 / 16:57
Basın Hayatı Bizler ve Tüm İnsanlar İçin Çok Önemli
Ünye Belediye Başkanı Ahmet Arpacıoğlu, 3 Mayıs Dünya Basın Özgürlüğü Günü nedeniyle basın mensupları ile bir araya geldi.

 

Basın mesleğinin zorluklarla dolu bir görev olduğunu vurgulayan Arpacıoğlu, “Çok mücadeleli, çok emekli bir görev yapıyorsunuz ve halkımızı doğru olarak bilgilendirmede bu öncülüğünüze hep devam ediniz.” dedi.
Sarı Konak’ta düzenlenen yemekte gazetecilerle bir süre sohbet eden Arpacıoğlu, basın mesleğinin zorluklarla dolu bir görev olduğunu söyledi.
Halkı doğru bilgilendirme noktasında basının objektif ve tarafsız çizgisinden kaymadan görevini yerine getirmesi gerektiğini ifade eden Arpacıoğlu, şöyle konuştu:
''Basın hayatı bizler ve tüm insanlar için çok önemli. Basın sektörünün çok uğraş ve çok mücadele isteyen, birçok zorlukları olan bir görev olduğunu sizler aracılığıyla görüyor ve yaşıyoruz. İyisiyle kötüsüyle, zaman zaman belki aynı duyguları paylaşmasak da sizlere bütün emekleriniz için teşekkür ediyorum. Çok mücadeleli, çok emekli bir görev yapıyorsunuz ve halkımızı doğru olarak bilgilendirmede bu öncülüğünüze hep devam ediniz. Ünye basını olarak birlikteliğinizi devam ettiriniz. Çünkü birlikten kuvvet doğuyor, güzellikler ortaya çıkıyor. 3 Mayıs Dünya Basın Özgürlüğü günü dolayısıyla Ünye’de, Ordu’da, bölgede ve ülkede bütün basın mensupların gününü kutluyor, sağlık, mutluluk dolu nice günler diliyorum.’’
Basın yemeğine, Ünye Belediye Başkan Yardımcıları Kemal Çöp, İrfan Şahin ve Ünye’de görev yapan basın mensupları katıldı.
 

Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
    Bu Yazı İçin Henüz Yorum Yapılmamış
Bugünkü Gazete Manşetleri
Link Bankası
Hava Durumu