ÜDH “14 Mart Tıp Bayramı”nı kutladı
EDS`de son düzenlemeler yapılıyor
Yaşlı Adam Yol Kenarında Ölü Bulundu
Ordu`da Trafik Kazası: 1 Yaralı
Kültür Sanat
22-04-2015 / 16:04
Başkan Demirci Görevi Devretti
Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla kendisini ziyaret eden minik öğrencilere belediye başkanlığını sembolik olarak emanet etti.

Akkuş Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrencileri Hüseyin Aydın, Havva Gül Cambaz ve Edanur Yılmaz, Okul Müdürü Hayati İptaş ve Türkçe Öğretmeni Kader Çiçek nezaretinde Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci'yi makamında ziyaret ettiler.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen ziyarette Belediye Başkanı Demirci, makamını İmam Hatip Ortaokulu 5-A Sınıfı Öğrencisi Hüseyin Aydın'a bırakarak istek ve önerilerini dinledi.

Minik başkan ilk icraat olarak Zabıta Müdürü Mustafa Güclü'yü makamına çağırdı ve Anadolu İmam Hatip Lisesi bahçesinin temizliğinden dolayı teşekkür ederek eksikliklerin giderilmesini istedi.

Başkan Demirci Yaptığı Konuşmada, "Çocuklarımız bizim geleceğimizin teminatı, yarının büyükleri. Gelecekte her biri milletvekili, kaymakam, belediye başkanı gibi çeşitli makamlara gelecekler. Çocuklarımızın geleceğinin daha iyi olması için belediye olarak üzerimize düşen ne varsa yapıyoruz yapmaya da devam edeceğiz" dedi.

Başkan Demirci açıklamasında ayrıca, tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı.

 

 

Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
    Bu Yazı İçin Henüz Yorum Yapılmamış
Bugünkü Gazete Manşetleri
Link Bankası
Hava Durumu