Fındığa TSK Dopingi
Ordu-Milli Piyango Talihlisi Sır Oldu
Fatso`dan `Kütüphanesiz Köy Okulu Kalmasın Projesi`
İttifakta Ünyeli Aksu`da yer aldı
Kültür Sanat
18-02-2015 / 22:31
OBKTT Gürgentepe`de Sahne Aldı
Ordu Büyükşehir Belediyesi Karadeniz Tiyatrosu (OBBKT) ilçe programlarına devam ediyor. Kültür Sanat etkinlikleri kapsamında sahne alan OBBKT, son olarak Gürgentepe ilçesinde iki oyun sahneledi.

“Düğün Evi Oyun Evi” ile çocuk oyunu “Lunapark” ı Gürgentepe ilçesinde sanatseverlerle buluşturan OBBKT, izleyenlerden alkış almaya devam ediyor. Belediye Düğün Salonunda, Gürgentepe Belediye Başkanı Yener YALÇINKAYA ve çok sayıda davetlinin katıldığı oyunlarda çocukların mutluluğu ise görülmeye değerdi.

Kurulduğu günden bu yana perdelerini hiç kapatmadan sanatseverlerin hizmetinde olan OBBKT, Büyükşehir Belediye Başkanı Enver YILMAZ’ın da desteği ile yurt içi ve yurt dışında sanatseverlerle buluşmaya devam ediyor. Kısa bir süre önce Almanya’da gurbetçilerle buluşan OBBKT burada üç günlük turne kapsamında “Hekimoğlu” ve “Düğün Evi Oyun Evi” adlı oyunları sahneleyerek büyük takdir gördü. Bu turnenin ardından Ordu’daki programına kaldığı yerden devam eden OBBKT özelikle ilçelerde sergilediği oyunlarla sanatseverlerin gönlünü fethediyor.

Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
    Bu Yazı İçin Henüz Yorum Yapılmamış
Bugünkü Gazete Manşetleri
Link Bankası
Hava Durumu