ÜDH “14 Mart Tıp Bayramı”nı kutladı
EDS`de son düzenlemeler yapılıyor
Yaşlı Adam Yol Kenarında Ölü Bulundu
Ordu`da Trafik Kazası: 1 Yaralı
Güncel
29-01-2010 / 19:35
Çalışmalarda Sona Gelindi
Fen işleri müdürlüğü tarafından yürütülen karla mücadele çalışmaları son aşamalara geldi

 

Ünye belediyesi Fen işleri müdürlüğü ekipleri tarafından karın ilk yağdığı günden itibaren başlayan karla mücadele çalışmaları, bugün itibariyle şehir içersindeki ana cadde ve sokaklardaki birikinti kar ve buz parçalarının temizlenmesiyle devam ediyor.
 
 Ünye belediyesi fen işleri müdürlü tarafından yapılan açıklamaya göre, haftanın ilk günü yağan karla birlikte gece ve gündüz yapılan kar temizleme ve tuzlama çalışmalarının sonucunda. Cadde ve sokakların temizliği için 20 ton tuz, 20 ton kum, gece ve gündüz vardiyalı olmak üzere 40 personel görev yaptı. Ayrıca karın tipi olarak yağmaya başladığı ilk günden itibaren ara cadde ve sokaklar dahil olmak üzere Fen işlerine bağlı büyük iş makineleri kar ve buz temizleme çalışmalarında kullanıldı.
Ünye Belediye başkan vekili İsmail Sarı, "belediye ekiplerimiz, vatandaşlarımızın mağdur durumda kalmamasıiçin gece ve gündüz çalışmışlardır. Aşırı kar yağışı ve soğuklar kış mevsiminin gereklerindendir ve de hayatın normal akışını etkileyen olumsuz unsurlardır. Ünye belediyesi olarak hayatı olumsuz etkileyen kar ve buzlanmaya karşı gerekli tedbirleri aldık ve temizleme çalışmalarını en iyi şekilde yürütmeye devam ediyoruz. "dedi.
 

Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
    Bu Yazı İçin Henüz Yorum Yapılmamış
Bugünkü Gazete Manşetleri
Link Bankası
Hava Durumu