ÜDH “14 Mart Tıp Bayramı”nı kutladı
EDS`de son düzenlemeler yapılıyor
Yaşlı Adam Yol Kenarında Ölü Bulundu
Ordu`da Trafik Kazası: 1 Yaralı
Güncel
26-05-2015 / 22:29
Kurtulmuş, Ordu`da içme suyu arıtma tesisi açtı
Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Ordu`da, Devlet Su İşleri (DSİ) ve Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan içme suyu arıtma tesisinin açılışını yaptı.

Altınordu İlçesi'ne bağlı Karapınar Mahallesi'nde düzenlenen içme suyu arıtma tesisi açılışına, Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı AK Partili Enver Yılmaz, daire müdürleri ve vatandaşlar katıldı. Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş açılışta yaptığı konuşmada, "DSİ deyince aklımıza gelen yakın dostumuz, değerli kardeşimiz Orman ve Su İşleri Bakanımız Veysel Eroğlu beyi de anmadan geçemeyeceğim. Su deyince heyecanlanan, insanlara temiz su kaynakları bulunması için gecesini gündüzüne son derece başarılı bir bakanımız. Ordu'nun su kaynaklarının daha iyi bir hale getirilebilmesi için çalışmalarda bulunduğunu biliyorum. Ordu halkı olarak sayın Veysel Eroğlu'na çok teşekkür ediyoruz" dedi.

 

Numan Kurtulmuş daha sonra açılışı gerçekleştirilen arıtma tesisini inceledikten sonra seçim çalışmalarını kent merkezinde esnaf ziyaretleriyle sürdürdü.

 

Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
    Bu Yazı İçin Henüz Yorum Yapılmamış
Bugünkü Gazete Manşetleri
Link Bankası
Hava Durumu