ÜDH “14 Mart Tıp Bayramı”nı kutladı
EDS`de son düzenlemeler yapılıyor
Yaşlı Adam Yol Kenarında Ölü Bulundu
Ordu`da Trafik Kazası: 1 Yaralı
Güncel
04-03-2018 / 22:16
Ümit Özkan Güven Tazeledi
Ünye Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi olağanüstü kongresinde tek liste ile seçime giden Ümit Özkan güven tazeledi.

Ünye Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi olağanüstü kongresinde tek liste ile seçime giden Ümit Özkan güven tazeledi.

Ünye'de 1961 yılından bu yana faaliyet gösteren Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi 56. olağanüstü genel kurul toplantısı Halil Efendi Sosyal Tesislerinde gerçekleşti. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başlayan olağanüstü genel kurulun divan yönetimi oluşturulduktan sonra faaliyet raporu okundu.

Olağanüstü genel kurulda 230 üye ile açık oylama ile yapılan seçimde Ümit Özkan kooperatif başkanlığına yeniden seçilirken, yönetim kurulu asil üyeliğine Hüseyin Çakır, Mustafa Bıyıkoğlu, Orhan Okuyan, Murat Korkmaz seçildi.

Ünye Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanlığına yeniden seçilen Ümit Özkan yaptığı teşekkür konuşmasında, "Bugününü bizlere ayıran herkese teşekkür ederim. Ben ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızla sizlere daha iyi bir hizmet ile yolumuza devam edeceğiz" dedi.

 

Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
    Bu Yazı İçin Henüz Yorum Yapılmamış
Bugünkü Gazete Manşetleri
Link Bankası
Hava Durumu