Fındığa TSK Dopingi
Ordu-Milli Piyango Talihlisi Sır Oldu
Fatso`dan `Kütüphanesiz Köy Okulu Kalmasın Projesi`
İttifakta Ünyeli Aksu`da yer aldı
Ekonomi
23-06-2013 / 22:27
Fındıkçının beklediği ödeme 27 Haziran`da
AK Parti Ordu Milletvekili Fatih Han Ünal, fındık üreticilerine devlet tarafından sağlanan doğrudan gelir desteği ödemeleri için ayrılan paranın 27-28 Haziran tarihlerinde bankaya aktarılacağını söyledi. Ünal, “Ziraat Bankası Genel Müdürlüğü tarafından yapılacak olan düzenleme ve ödeme planlamasından sonra üreticilerimizin hesaplarına aktarılacaktır. Kurumlarımızın gerekli çalışmaları yapmasıyla alan bazlı destek ödemeleri gerçekleşecektir” dedi.

AK Parti Ordu Milletvekili Fatih Han Ünal, "Dönüm parasını almaya hak kazanmış vatandaşlarımızın parası hesaplarına aktarılacaktır" dedi. 

Ünal, yaptığı açıklamada, doğrudan gelir desteği ödemesinin  720 milyon lira olarak 27 ve 28 Haziran 2013 tarihlerinde TC Ziraat Bankası Genel Müdürlüğü hesabına aktarılacağını belirtti.

 

Söz konusu paranın TC Ziraat Bankası Genel Müdürlüğü tarafından yapılacak düzenleme ve ödeme planlamasından sonra üreticilerin hesaplarına aktarılacağını bildiren Ünal, şunları kaydetti:  "Ziraat Bankası Genel Müdürlüğü tarafından yapılacak olan düzenleme ve ödeme planlamasından sonra üreticilerimizin hesaplarına aktarılacaktır. Kurumlarımızın gerekli çalışmaları yapmasıyla alan bazlı destek ödemeleri gerçekleşecektir. Alan bazlı destek ödemelerinde geldiğimiz son noktada çiftçilerimizin hak edişleri düzenlenerek, çiftçi kayıt belgeleri düzenlenmiş, dönüm parasını almaya hak kazanmış vatandaşlarımızın hesaplarına aktarılacaktır."

 

Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
    Bu Yazı İçin Henüz Yorum Yapılmamış
Bugünkü Gazete Manşetleri
Link Bankası
Hava Durumu