Ankara`dan ‘yola devam` kararı çıktı
Karlar Erimeye Başladı, Dereler Coştu
Ordu`dan İhracat Rekoru
Odü`nün Tıp Mezunlarından Tus Başarısı
Ekonomi
05-03-2013 / 21:42
Ünye`ye Yakışır Bir Stant Kurduk
Ankara Atatürk Kültür Merkezi`nde gerçekleştirilen Ordu Tanıtım Günlerinde kurulan stantlarla Ünye`nin her yönüyle tanıtımı yapıldı. Ünye Belediye Başkanı Ahmet Arpacıoğlu, “Ünye`ye yakışır bir gayret içerisinde orada standımızı kurduk. Ünye`yi tanıtmak adına gerekli broşürlerimizi, bütün çalışmalarımızı sergiledik. Ünye ÇATOM ve Ünyespor gibi dostlarımızla beraber Ünye`yi tanıtmak Ünye`nin bir turizm şehri olduğunu ortaya koymak adına her türlü çalışmayı yürüttük” dedi.

 

Ünye Belediye Başkanı AhmetArpacıoğlu, makamında yaptığı basın açıklamasında Ankara Atatürk Kültür Merkezi’nde 28 Şubat – 3 Mart tarihleri arasında düzenlenen Ordu Tanıtım Günleri’nin değerlendirmesini yaptı.
Ülke genelinde düzenlenen fuar ve tanıtım günlerine Ünye’yi tanıtmak adına katıldıklarını belirten Arpacıoğlu, şu açıklamayı yaptı:
“Her yıl yapılan farklı organizasyonlarda, faaliyetlerde ve çalışmalarda Ünye’yi tanıtmak adına Ünye olarak katılıyoruz. Ankara’da düzenlenen Ordu Tanıtım Günleri’nde Ünye ve Ünyeliler olarak yerimizi aldık. Ünye’ye yakışır bir gayret içerisinde orada standımızı kurduk. Ünye’yi tanıtmak adına gerekli broşürlerimizi, bütün çalışmalarımızı sergiledik. Ünye ÇATOM ve Ünyespor gibi dostlarımızla beraber Ünye’yi tanıtmak Ünye’nin bir turizm şehri olduğunu ortaya koymak adına her türlü çalışmayı yürüttük. Bu faaliyetlerde bizi yalnız bırakmayan başta İçişleri eski Bakanımız Sayın İdris Naim Şahin’e, Kültür ve Turizm eski Bakanımız Sayın Ertuğrul Günay’a, Ordu Milletvekillerimize, geçmiş dönemde milletvekili olan dostlarımıza, STK başkan ve üyelerine, kurum ve kuruluşlara, derneklerimize, muhtarlarımıza, hemşerilerimize bizleri yalnız bırakmadıkları için Ünye adına teşekkür ediyorum.”
 

Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
    Bu Yazı İçin Henüz Yorum Yapılmamış
Bugünkü Gazete Manşetleri
Link Bankası
Hava Durumu