ÜDH “14 Mart Tıp Bayramı”nı kutladı
EDS`de son düzenlemeler yapılıyor
Yaşlı Adam Yol Kenarında Ölü Bulundu
Ordu`da Trafik Kazası: 1 Yaralı
Eğitim
30-05-2014 / 08:42
Çaybaşı`nda Eğitim Masaya Yatırıldı
İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Türkkan Çaybaşı ilçesini ziyaret ederek ilçenin eğitim durumunu ve yapılacak olan yatırımları masaya yatırdı.

Çaybaşı İlçesine yapılacak olan 24 derslikli İmam Hatip Lisesi ve 200 öğrenci kapasiteli öğrenci yurdunun yapılacağı arazide de incelemelerde bulunan Türkkan çalışmalarla ilgili götrüş alış verişinde bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Türkkan, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Avni Günay ve Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı İnşaat Mühendisi Zeki Gündoğdu´ yla birlikte Çaybaşı Belediye Başkanı İsmet Yanık ve Çaybaşı İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Güneş yapılan incelemelerde eşlik etti. Çaybaşı ilçesinde eğitimin kalitesinin daha iyi düzeylere taşınması, eğitim alanında yapılacak olan ve bundan sonra yapılması planlanan eğitim yatırımlarıyla ilgili istişarelerde  bulunuldu.

Çaybaşı Belediye Başkanı İsmet Yanık yaptığı açıklamada; Bu gün sağolsun müdürümüz ekibiyle birlikte ilçemizi ziyaret etti. İlçemizin eğitim sorunlarını masaya yatırdık.Yapılacak olan yatırımları konuştuk. 24 derslikli İmam Hatip Lisemiz ve 200 yataklı yurt inşaatımızın yer teslimi yapıldı. İnşallah birkaç aya inşaatımız başlayacak. Ben ilçem adına bize bu hizmetlerin gelmesinde emeği geçenlere teşekkür ediyorum dedi.

 

Yorumlar Toplam 1 Yorum Yapılmış
  • S.Öztürk / 02-06-2014 13:58 Harika
    Çok güzel bir ekip.Allah yardıcıları olsun.
Bugünkü Gazete Manşetleri
Link Bankası
Hava Durumu